برای خدمات دهی به زائران اربعین؛

ارتباط ماهواره ای 4 ایستگاه مرزی هلال احمر برقرار شد

ارتباط ماهواره ای 4 ایستگاه مرزی هلال احمر برقرار شد

به گزارش توسعه نرم افزار سازمان فضایی ایران از برقراری ارتباط ماهواره ای ۴ ایستگاه مرزی سازمان امداد و نجات هلال احمر و مركز پیش بیمارستانی سازمان اورژانس كشور برای خدمت رسانی به زائرین اربعین اطلاع داد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از مهر، سازمان فضایی ایران اعلام نمود كه با هماهنگی و همكاری داوطلبانه شركت های خصوصی، ارتباط ماهواره ای ۴ ایستگاه مرزی سازمان امداد و نجات هلال احمر و مركز پیش بیمارستانی سازمان اورژانس كشور مستقر در ایلام برای خدمت رسانی بهتر به زائرین اربعین برقرار شد.
براین اساس به منظور ارتقاء پایداری شبكه ارتباطی سازمان های امدادی و خدمت رسان به زوار اباعبدالله الحسین (ع)، ارتباط ماهواره ای ایستگاه های سازمان هلال احمر در چهار نقطه مرزی خسروی، مهران، چذابه و شلمچه بعنوان پشتیبان ارتباط زمینی برقرار شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
همچنین ارتباط ماهواره ای مركز پیش بیمارستانی سازمان اورژانس كشور در نقطه مرزی ایلام در حال تأمین و بهره برداری است. اقدامات لازم هم برای برقراری ارتباط خودرو های سیار در اختیار مجموعه های ICT استان های مرزی هم با همكاری شركتهای ماهواره ای انجام شده است.
با توجه به استقبال بی نظیر از مراسم پیاده روی اربعین امسال، سازمان فضایی ایران در تلاش است با به كارگیری ظرفیت های موجود فضایی كشور و با همكاری بخش خصوصی، در جهت ارتباط پایدار دستگاه های خدمات رسان در مناطق مرزی و افزایش قابلیت اطمینان و بهبود كیفیت این ارتباطات گام بردارد كه گزارش اقدامات انجام شده بزودی اطلاع رسانی می شود.

1398/07/24
22:44:12
5.0 / 5
5111
تگهای خبر: خدمات , شبكه , شركت , كیفیت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
devsoft