خبری از رفع فیلتر تلگرام نیست

خبری از رفع فیلتر تلگرام نیست

به گزارش توسعه نرم افزار مركز ملی فضای مجازی خبر احتمال رفع فیلتر تلگرام را كه در شبكه های مجازی انتشار یافته بود، تكذیب نمود.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، پیام رسان تلگرام از اردیبهشت سال ۱۳۹۷ با دستور قوه قضاییه فیلتر شد؛ بعد از فیلترینگ تلگرام چندین بار شایعاتی در خصوص رفع فیلتر این پیام رسان عنوان شد، اما این شایعات مبنایی نداشت و فیلتر تلگرام تا امروز هم ادامه داشته است.
با این حال، روز گذشته هم اخباری منتسب به سید ابوالحسن فیروزآبادی -دبیر شواری عالی فضای مجازی كشور- در خصوص رفع فیلتر تلگرام در بعضی شبكه های اجتماعی انتشار یافت، با این مضمون كه اعضای شورایعالی فضای مجازی با رفع فیلتر تلگرام موافق هستند و بنابراین تا آخر ماه صفر فیلترینگ تلگرام برداشته می شود.
اما مركز ملی فضای مجازی اعلام نمود: به دنبال انتشار خبری با عنوان «احتمال رفع فیلتر تلگرام» به نقل از دبیر شورایعالی فضای مجازی كشور و انعكاس آن در شبكه های اجتماعی و رسانه ها به اطلاع می رساند، این خبر جعلی و ساختگی بوده و هیچ گونه مكاتبه ای با رئیس قوه قضائیه صورت نگرفته ازاین رو حقیقت ندارد.
در این اطلاعیه همینطور آمده است كه این خبر در جهت تشویش اذهان عمومی انتشار یافته و جهت تنویر افكار عمومی متعاقبا پیگیری های لازم از راه مراجع ذی صلاح انجام خواهد گرفت.1398/07/20
14:31:29
5.0 / 5
4734
تگهای خبر: تلگرام , شبكه , مجازی
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
devsoft