بزرگترین شركت پرداخت الكترونیك، دور لیبرا را خط كشید!

بزرگترین شركت پرداخت الكترونیك، دور لیبرا را خط كشید!

توسعه نرم افزار: درگاه پرداخت الكترونیك PayPal اولین شركت فعال در حوزه مالی بود كه اعلام نمود از رمزارز دیجیتال لیبرای فیسبوك پشتیبانی نخواهد كرد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، پس از آن كه بانكهای حاضر در شورای مشاوره فدرال (FAC) پروژه رمزارز دیجیتال توسعه داده شده توسط فیسبوك را بعنوان یك تهدید برشمردند و عنوان كردند كه لیبرا توانایی و پتانسیل ایجاد سیستم بانكداری سایه را دارد كه منجر به كاهش بالقوه در حساب های سپرده و همین طور كاهش حجم پرداخت های بانكی خواهد شد، شركت PayPal بعنوان یكی از بزرگترین درگاههای پرداخت الكترونیك در جهان، اعلام نمود كه از این رمزارز پشتیبانی نخواهد كرد و این بدان معناست كه كاربران و مشتركان قادر نخواهند بود از لیبرا برای پرداخت های الكترونیك خود استفاده كنند.
طبق گزارش گاردین، PayPal اخیرا تصمیم گرفته است كه درحال حاضر از پشتیبانی لیبرا صرف نظر كند و بدین ترتیب از شركت در انجمن پشتیبانی از آن نیز بیرون رود.
این در حالیست كه در ادامه بیانیه این شركت ذكر شده است: ما با این وجود، از انگیزه های فیسبوك برای ارائه لیبرا استقبال خواهیم كرد و بسیار مشتاقانه در انتظار موفقیت آن در آینده خواهیم نشست.
بعضی از كارشناسان و مفسرین اعتقاد دارند كه با اقدام و تصمیم اخیر شركت PayPal برای خروج و عدم پشتیبانی از لیبرا، برخی دیگر از شركت های بزرگ تكنولوژی و فعال در حوزه های مالی نظیر اوبر، اسپاتیفای، ویزاكارت و مستركارت نیز تصمیم خواهند گرفت كه همین كار را كنند و بدین ترتیب این احتمال وجود خواهد داشت كه بزودی آنها نیز اعلام كنند كه لیبرا را به صورتی تحریم خواهند كرد و امكان مبادلات مالی بوسیله این رمزارز را به كاربران و مشتركان خود نخواهند داد.
منبع:

1398/07/14
22:57:42
5.0 / 5
5293
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
devsoft