پرداخت هزینه خرید تنها با تكان دادن دست!

پرداخت هزینه خرید تنها با تكان دادن دست!

به گزارش توسعه نرم افزار امكان دارد از سال آینده مشتریان مغازه های آمازون بتوانند با تكان دادن دست در مقابل یك دستگاه اسكنر، هزینه خرید خویش را واریز نمایند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، بر اساس داده های انتشار یافته از جانب نیویورك پست، در سال ۲۰۱۷ میلادی، شركت آمازون فروشگاه زنجیره ای خرده فروشی و عمده فروشی مواد غذایی "هول فودز ماركت"( Whole Foods Market) را بیشتر از ۱۳ میلیارد دلار خریداری كرد. این فروشگاه كه در آستین، تگزاس قرار دارد، اغلب بر محصولات طبیعی و ارگانیك تمركز دارد.
حال خبر رسیده كه آمازون در حال توسعه فناوری دید كامپیوتری است كه می تواند اندازه و شكل دست مشتریان را تشخیص دهد تا یك پرینت منحصر به فرد از دست آنها بسازد.
سپس این داده ها به اطلاعات بانكی مشتریان متصل می شود تا بدین سان مشتریان دست خویش را جلوی دستگاه اسكنر تكان دهند و در عرض كمتر از یك ثانیه خرید خویش را تكمیل كنند.
از مزایای منحصر به فرد استفاده از پرینت دست برای پرداخت هزینه خرید می توان به سرعت بی نظیر آن اشاره نمود. این در شرایطی است كه پرداخت هزینه خرید با استفاده از تلفن همراه چند ثانیه طول می كشد.
علاوه بر آن، این سیستم به دستگاه دیگری نیاز ندارد و تنها نیازمند دست مشتری است.
البته باید گفت پیشرفت این فناوری به مغازه "هول فودز ماركت" بستگی دارد كه آیا این مركز قادر به اجرای سیستم و آموزش آسان آن به كارمندان خود است یا خیر؟1398/06/15
11:58:43
5.0 / 5
4986
تگهای خبر: توسعه , خرید , سیستم , شركت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
devsoft