40 درصد تخفیف محصولات مكتب خونه برای شاتل موبایلی ها

40 درصد تخفیف محصولات مكتب خونه برای شاتل موبایلی ها

توسعه نرم افزار: شاتل موبایلی ها به مدت یكسال از 40 درصد تخفیف سرویس آموزش آنلاین خوش نام «مكتب خونه» بهره مند می شوند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پیش شماره ی منحصربه فرد ۰۹۹۸ و پوشش سراسری ۳G و ۴G، امكان استفاده از كلیه ی دوره های آموزشی اپلیكیشن «مكتب خونه» را به مدت یكسال و با ۴۰% تخفیف برای تمامی مشتركین سیمكارت های خود فراهم نموده است.
كد تخفیف خرید دوره های مذكور بوسیله پیامك برای مشتركین ارسال می شود و شاتل موبایلی های علاقمند به دوره های آموزش دیجیتال می توانند این كد را در مرحله پرداخت محصولات وارد كرده و از ۴۰ درصد تخفیف بهره مند شوند.
«مكتب خونه» بزرگ ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی ایران، بیشتر از ۶ سال است كه در حوزه ارائه آموزش با كیفیت بالا در چارچوب دو گروه اصلی دوره های مكتب پلاس و دروس دانشگاهی برای ایرانی ها و فارسی زبانان سراسر دنیا فعالیت می كند.
متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر درباب محصولات مكتب خونه، انتخاب شماره و خرید سیمكارت شاتل با پوشش سراسری ۳G و ۴G و پیش شماره ۰۹۹۸ با كد یك، می توانند به وب سایت شاتل موبایل به نشانیwww.shatelmobile.ir بازگشت كنند و یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با كارشناسان پشتیبانی شاتل موبایل تماس بگیرند.


درباره شاتل موبایل
شركت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) بعنوان شبكه همراه گروه شركت های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمركز روی نسل های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبكه های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد، این شركت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت "پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه" (Full MVNO) از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه كشور شد و در كمتر از ۶ ماه بعد از صدور این پروانه، موفق به راه اندازی تجاری اولین شبكه كامل تلفن همراه نسل جدید كشور با نام تجاری "شاتل موبایل" شد.
شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یكپارچه به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشتركین خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و كد ۱ در سراسر كشور ارائه می كند.
منبع:

1398/05/14
14:02:50
5.0 / 5
4801
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
devsoft