سونی دستگاه تهویه هوای جیبی ساخت

سونی دستگاه تهویه هوای جیبی ساخت

به گزارش توسعه نرم افزار اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید كه تابحال آرزوی این را داشتید كه هرجا می روید، یك دستگاه تهویه هوا داشته باشید، شركت سونی آرزوی شما را برآورده كرده است.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا و به نقل از سی نت، شركت ژاپنی سونی به تازگی "دستگاه تهویه هوای كوچكی" (mini air conditioner) را توسعه داده است كه به راحتی بر روی پیراهن قرار می گیرد و افراد توسط برنامه همراه آن می توانند دمای این دستگاه را به دلخواه تنظیم كنند.
دستگاه مذكور "رئون پاكت" (Reon Pocket) نام دارد و به حدی كوچك است كه كاربران به راحتی می توانند آنرا حمل كنند. "سونی" همراه این دستگاه كوچك یك پیراهن را هم طراحی نموده است تا كاربران این دستگاه را بر روی یقه آن قرار دهند و توسط برنامه ای كه در گوشی هوشمند خود نصب می كنند، دمای آن (گرما یا سرما) را تنظیم كنند.
قیمت دستگاه "رئون پاكت" به همراه پیراهن مخصوص آن، ۱۳۰ دلار است؛ البته نكته قابل ذكر این است كه این پیراهن مردانه است و "سونی" در اینباره فكری برای بانوان نكرده است. پیراهن مذكور دارای سه سایز كوچك، متوسط و بزرگ است. درون دستگاه مذكور یك باتری تعبیه شده است كه در ازای هر ۲ ساعت شارژ، ۹۰ دقیقه كار می كند.
بنابر گزارش ها، "سونی" این دستگاه را در ابتدا تنها در كشور ژاپن عرضه خواهد نمود و اگر كاربران استقبال خوبی از آن داشته باشند، آنرا به كشورهای دیگر هم عرضه خواهد نمود.


منبع:

1398/05/05
14:08:30
5.0 / 5
4653
تگهای خبر: برنامه , توسعه , شركت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
devsoft