سیستم عامل ای او اس ۱۲ ارائه شد

سیستم عامل ای او اس ۱۲ ارائه شد

توسعه نرم افزار: اپل نسخه سیستم عامل جدید خویش را با قابلیت های افزوده عرضه نموده است. آی او اس ۱۲ عملكرد اپلیكیشن ها را ارتقا می دهد و سرعت دستگاه هایی مانند آیفون ۶، تا ۷۰ درصد بهبود می یابد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ورج، اپل آخرین نسخه سیستم عامل خویش را به نام iOS۱۲ را برای آیفون، آی پد و آیپاد تاچ در سراسر دنیا ارائه نمود.
سیستم عامل جدید دارای اپلیكیشنی به نام Screen Time است كه مدت زمانی را می سنجد كه فرد از دستگاه استفاده می نماید. همینطور iOS۱۲ شامل اپلیكیشنی برای ارتقای تصاویر، كاراكترهای آنیموجی و میانبر سیری است كه سرعت و عكس العمل سخت افزارهای قدیمی اپل را بهبود می دهد.

iOS۱۲ سبب می گردد سرعت برخی عملیات در مدل هایی از آیفون كه از ۴ سال قبل تابحال عرضه شده اند مانند آیفون ۶، تا ۷۰ درصد بهتر شود.
همینطور این سیستم عامل سبب می گردد اپلیكیشن های مختلف سریع تر بازشوند و عمل كنند. همینطور عملكرد دوربین را سرعت می بخشد و از اختلال هنگام تایپ كردن با كیبورد جلوگیر ی می كند.
علاوه برآن قابلیتی به نامApp Limits مدت زمانی مشخص جهت استفاده از هر برنامه تعیین می كند و هنگام تمام شدن مدت زمان نوتیفیكیشنی روی نمایشگر دستگاه ظاهر می گردد.

همچنین والدین می توانند از دستگاه های iOS خود گزارش فعالیت های فرزندانشان در موبایل ها را دریافت نمایند و متوجه شوند آنها در كدام اپلیكیشن وقت بیشتری می گذرانند و App Limit را برای آنان مدیریت كنند.
كاربران اكنون كنترل بیشتری بر نوتیفیكیشن ها دارند و این موارد برپایه اپلیكیشن ها و مبحث روی نمایشگر ظاهر می شوند.
قابلیت Do Not Disturbe هم گسترش یافته و به كاربران اجازه می دهد نوتیفیكیشن های خویش را پیش از خواب و هنگام بیدار شدن در بامداد پاك كنند.
همینطور AR Kit۲ هم در iOs۱۲عرضه شده كه شامل بازی های كامپیوتری چند لایه ای است.
آنیموجی های جدید مانند T Rex، شبح، كوالا و یك ببر اضافه شده اند. همینطور كاربران می توانند مموجی مخصوص خویش را بسازند.


1397/06/27
13:52:40
0.0 / 5
4580
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
devsoft