دستگیری هکر اف بی آی در آمریکا

دستگیری هکر اف بی آی در آمریکا

به گزارش توسعه نرم افزار، مقامات آمریکایی از دستگیری فردی در این کشور اطلاع داده اند که مسئول هک کردن پلیس فدرال آمریکا، اف بی آی در سال ۲۰۲۱ بوده است.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از انگجت، فرد دستگیر شده کونور برایان فیترپاتریک نام دارد و یک سایت گپ و گفتگوی آنلاین به نام بریچ فورومز را هم اداره می کرد.
مدیر این وبسایت که با اسم مستعار پام پام پورین فعالیت می کرد، با بعضی از پرسروصداترین اقدامات هکری در یک سال گذشته و همچون هک سایت های وابسته به اف بی آی مرتبط بوده است.
در سال ۲۰۲۱ این فرد توانست به سرورهای ایمیل اف بی آی نفوذ کرده و هزاران اخطار امنیتی قلابی برای افراد مختلف ارسال نماید و ترس و وحشت خلق کند. وی در سال ۲۰۲۲ به یک شبکه اف بی آی معروف به اینفراگارد نفوذ کرد و اطلاعات تماس بیشتر از ۸۰ هزار نفر را بدین شیوه سرقت کرد و برای فروش در اینترنت به اشتراک گذاشت.
این فرد در سال ۲۰۲۱ در یک فعالیت هکری معروف به رابین هود مشارکت داشت و اطلاعات بیشتر از ۷ میلیون کاربر را سرقت کرد و یکی از اشخاصی بود که در سال ۲۰۲۲ داده هایی را از توئیتر سرقت کرده بود.
هکر مورد اشاره قبلاً هم سایتی به نام ریدفورومز را اداره می کرد که توسط اف بی آی شناسایی و در سال ۲۰۲۱ تعطیل شد. مقرر است از ۲۴ ماه مارس به اتهامات این فرد در یک دادگاه فدرال رسیدگی شود.


منبع:

1402/01/01
15:09:13
5.0 / 5
146
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
devsoft