بیت کوین در آستانه سقوط باردیگر است؟

بیت کوین در آستانه سقوط باردیگر است؟

توسعه نرم افزار: هم اکنون، بیتکوین هر هفته ضرر 15 درصدی را ثبت می کند اما آیا در 20 هزار دلار باقی می ماند یا سقوط دیگری در راه است؟


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از کریپتو، بی ثباتی یو اس دی کوین موجب ترس شدید در بازار کریپتو شده است برای اینکه استیبل کوین ها نقش مهمی در صنعت ارزهای دیجیتال دارند؛ قیمت بیتکوین نیز تحت تاثیر ‌پریشانی های اخیر قرار گرفته و کم شده اما همچنان با سطح حمایت قوی مواجه می باشد.
نمودار روزانه
بتازگی قیمت بیتکوین، بعد از تشکیل الگوی سه درایوی معکوس و شکستن خط گردن، روند نزولی قابل توجهی را تجربه کرده و ‌پریشانی اخیر یو اس دی کوین به عنوان کاتالیزوری برای روند نزولی بوده در نتیجه قیمت را به سمت سطح ۱۹ هزار دلار کاهش داده است.
با این وجود، قیمت در میانگین متحرک ۲۰۰ روزه، تقریباً ۱۹.۶ هزار دلار، با حمایت قابل توجهی روبرو شده و در تلاش است تا از آن پیشی بگیرد. این میانگین متحرک، سطح حمایتی قدرتمند شمرده می شود و ممکنست خرس ها برای افزایش فشار قیمت به زیر آن مشکل پیدا کنند اما بازه زمانی روزانه نشان میدهد که حرکت نزولی ضعیف شده و ممکنست یک مرحله تثبیت کوتاه مدت پیش از حرکت تکانشی بعدی رخ دهد.
نمودار چهار ساعته
قیمت بیتکوین بعد از شکستن سطح حمایت بحرانی ۲۲ هزار دلار، کاهش شدیدی را تجربه کرده و منجر به شمع های قرمز بزرگ متوالی شده است. با این وجود، هر روند تکانشی نیاز به یک مرحله کاهش همراه با اصلاح دارد.
بنظر می رسد بیتکوین بعد از رسیدن به سطح قیمت تعیین کننده در ۲۰ هزار دلار، وارد مرحله اصلاح روند میانی شده است البته این سطح به عنوان سطح حمایت عاطفی نیز عمل می کند. علاوه بر این، سطح ۶۱.۸ اصلاحی فیبوناچی برای روند صعودی فعلی با سطح حمایت ۲۰ هزار دلار همراه شده و آنرا به سطح قابل توجهی تبدیل نموده بنا بر این ممکنست قیمت در منطقه فعلی تثبیت شود و پیش از کاهش روند، الگوی اصلاحی تشکیل دهد.
آنالیز روی زنجیره
بازار ارزهای دیجیتال به سبب ‌پریشانی اخیر با سیرکل و شکست بانک سیلورگیت بار دیگر وارد مرحله ترس و عدم اطمینان شده است. در نتیجه، فعالان بازار تسلیم شده اند و به سرعت دارایی های خودرا واگذار کردند تا بتوانند ریسک های خودرا مدیریت کنند.
معیار نرخ های سرمایه، بینشی از احساسات معامله گران ارائه می دهد و بتازگی همزمان با کاهش قیمت بیتکوین بطور ناگهانی کاهش یافتند. معامله گران باید مراقب باشند و در صورت حرکت ناگهانی دیگری از قیمت، بازار را از نزدیک زیر نظر داشته باشند. با این وجود، ممکنست بازار در ایام آینده بدون هیچ جهت مشخصی بی ثبات شود.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۹۵۳.۶۰ میلیارد دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۱۰ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۴۱.۸۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۰۲ درصد افزایش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۶.۴۳ میلیارد دلار است که ۱۲.۸۶ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۹.۰۵ میلیارد دلار است که ۱۱.۸۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۸۸.۰۹ میلیارد دلار است که ۱۱۵.۲۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۸: ۲۹ به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۰هزار و ۶۴۱.۵۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۱۲ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۴۸۰.۵۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۵ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۸۱ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۵۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۰۱ درصد افزایش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۷۹.۶۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۰۷ درصد کاهش
۵- یو اس دی کوین
قیمت: ۰.۹۷۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۳۱ درصد کاهش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۳۶۶۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۲.۲۱ درصد کاهش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۳۰۸۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۵۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۹.۵۹ درصد کاهش
۸ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۶۷۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۸۵ درصد کاهش
۹- سولانا
قیمت: ۱۸.۱۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۵.۴۱ درصد کاهش
۱۰ -پولکا دوت
قیمت: ۵.۵۳ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۸۷ درصد کاهش1401/12/22
12:45:16
5.0 / 5
154
تگهای خبر: بازار , دیجیتال
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
devsoft