بزرگترین سازنده موبایل در جهان كدام شركت خواهد بود؟

بزرگترین سازنده موبایل در جهان كدام شركت خواهد بود؟

به گزارش توسعه نرم افزار یكی از مقامات سامسونگ اخیرا خاطرنشان كرده است كه تا ۱۰ سال آینده هیچ شركتی در جهان قادر نخواهد بود جای سامسونگ را بعنوان بزرگترین تولید كننده و عرضه كننده گوشیهای هوشمند بگیرد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، دی جی كو، مدیر بخش موبایل شركت سامسونگ اخیراً اعلام نموده است كه سامسونگ همانطور كه تا كنون توانسته است از تمامی شركت های تكنولوژی فعال در عرصه تولید موبایل سبقت بگیرد و گوی رقابت را از آنها برباید، در یك دهه آینده هم با همین روند به پیش خواهد رفت و عنوان بزرگترین تولید و عرضه كننده موبایل در جهان را به خود اختصاص خواهد داد.
در سال های اخیر رقابت تنگاتنگی میان شركت های فعال در عرصه تولید موبایل همچون سامسونگ، هواوی، اپل و سایر شركت ها درگرفته است كه تا كنون سامسونگ برای چند سال متوالی توانسته است عنوان اولین را به خود اختصاص دهد و هواوی با اپل همچنان برای جایگاه های دوم و سوم می جنگند كه البته هوآوی بارها اعلام نموده كه در صدد است به بزرگترین تولید كننده موبایل در جهان تبدیل گردد و جایگاه نخست سامسونگ را از آن بگیرد. اما آمارها علیرغم تلاش هواوی برای اختصاص سهم بیشتر، نشان داده است كه سامسونگ همچنان سردمدار بازارهای جهانی موبایل است.
جالب اینجاست كه این اولین باری است كه یكی از مقامات رسمی شركت سامسونگ نسبت به تلاش و بیانیه های هواوی برای اختصاص سهم بیشتری از بازارهای جهانی و گرفتن جایگاه نخست سامسونگ واكنش نشان داده است.
طبق گزارش وب سایت gsm arena، دیجی كوه كه مدیر بخش موبایل این شركت كره ای فعالیت می كند، اخیراً عنوان كرده است كه این شركت كره ای طی یك دهه آینده هم همچنان با بهره گیری از برترین و پیشرفته ترین تكنولوژی های روز، اتخاذ سیاست های درست و همینطور در نظر گرفتن تنوع سلایق كاربران مختلف در سراسر جهان، گوشیهای مدرن، پیشرفته و متنوعی را به بازارهای جهانی عرضه خواهد نمود و همچنان در رتبه نخست بزرگترین تولید كننده موبایل در جهان باقی خواهد ماند.
در واقع می توان اظهار داشت كه این بدان معناست احتمال از دست رفتن جایگاه فعلی سامسونگ در بازار موبایل از نظر مقامات سامسونگ بسیار ضعیف است و متخصصان و مهندسان فعال در این شركت بزرگ كره ای به سختی در تلاشند تا با ایجاد نوآوری های جدید وی در بهبود محصولات خود تمركز بیشتری بر روی حفظ جایگاه برتر و نخست خود در جهان داشته باشند.1398/01/23
13:33:40
5.0 / 5
4713
تگهای خبر: تكنولوژی , شركت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
devsoft