مردم از وزیر ارتباطات چه خواستند؟

مردم از وزیر ارتباطات چه خواستند؟

توسعه نرم افزار: در ارتباط مستقیمی که وزیر ارتباطات با برخی از هموطنان داشت، مردم مطالبی چون ارتباطات روستایی، شیوه محاسبه هزینه های اینترنت و رفع نقاط کور ارتباطی و پشتیبانی از کسب و کارهای اینترنتی در پلت فرم های داخلی را مطرح نمودند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری بصورت مستقیم و بی واسطه به سوالات مردم پاسخ داد.
این اتفاق در امتداد دستور رییس جمهوری به وزرا، معاونان و مدیران دولتی بمنظور گفت وگوی مستقیم با مردم، در برنامه هفتگی «پاسخگویی بی واسطه اعضای هیئت دولت به مطالبات مردمی» انجام شد.
عیسی زارع پور در این راستا، پاسخگوی طرح نظرات، ایده ها، شکایت ها و درخواست های مردم در زمینه مأموریتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بود و در ارتباط مستقیمی که وزیر ارتباطات با برخی از هموطنان سراسر کشور داشت، مطالبی چون ارتباطات روستایی، شیوه محاسبه هزینه های اینترنت، رفع نقاط کور ارتباطی، مشکلات کارکنان، بازنشستگان و کارگزاری های شرکت مخابرات ایران و پشتیبانی از کسب و کارهای اینترنتی در پلت فرم های داخلی عنوان شد.1401/09/22
12:59:23
5.0 / 5
424
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
devsoft