لینکدین از افترا دریافت هزینه تبلیغاتی اضافی تبرئه شد

لینکدین از افترا دریافت هزینه تبلیغاتی اضافی تبرئه شد

به گزارش توسعه نرم افزار قاضی دادگاهی در آمریکا شکایتی از مایکروسافت را در مورد دریافت هزینه تبلیغاتی اضافی از آگهی دهندگان در لینکدین رد کرده است.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از رویترز، بر مبنای شکایت مطرح شده، مایکروسافت مالک لینکدین، تعداد افرادی که تبلیغات ویدئویی نمایش داده شده در این شبکه اجتماعی را تماشا می کنند بیش از اندازه واقعی اعلام نموده بود تا بتواند بابت صدها هزار آگهی ویدئویی مبالغ بیشتری دریافت کند.
بر اساس حکمی که توسط سوزان ون کولن صادر شده، با اینکه برخی اطلاعاتی که لینکدین در این حوزه منتشر نموده، گمراه کننده بوده اند، اما شاکیان نتوانسته اند اسناد قانع کننده حقوقی عرضه کنند که نشان دهد بر مبنای قوانین موجود لینکدین دست به تخلف و فریب آگهی دهندگان زده است.
قاضی این پرونده همینطور اعتقاد دارد لینکدین هیچ وظیفه ای برای عرضه «سنجه های دقیق از تبلیغات» نداشته و با استناد به همین مساله مسئولیتی در برابر بررسی تقلب در عرضه آمار از تعداد کلیک ها یا فعالیتهای غیرقانونی اشخاص ثالث که می تواند بر هزینه تبلیغات تاثیر بگذارد، ندارد.
تبلیغ کنندگان، لینکدین را متهم کرده اند که با شمارش «بازدیدهای» تبلیغات ویدئویی که از راه برنامه های ثالث در رابطه با لینکدین صورت می گیرد، فریب کاری کرده است. این افترا از جانب مایکروسافت و دادگاه رد شده است.


منبع:

1400/10/10
12:12:51
5.0 / 5
389
تگهای خبر: آمریكا , برنامه , حقوق , شبكه
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
devsoft