آذری جهرمی خواستار شد

ارائه آنلاین اطلاعات ترافیك توسط پلیس

ارائه آنلاین اطلاعات ترافیك توسط پلیس

توسعه نرم افزار: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پلیس خواست تا اطلاعات آنلاین خود از وضعیت ترافیكی در معابر را در اختیار استارت آپ ها و نرم افزارهای حوزه حمل و نقل قرار دهد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در جریان بازدید از مركز فرماندهی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار نمود: كار ارزشمندی در پلیس راهور تهران انجام شده كه لازم می دانم از همه عوامل این هوشمندسازی تشكر كنم.
وی با بیان این كه تهران ویترین ایران است، اظهار داشت: نمی توان تهران را به شیوه سنتی مدیریت و اداره كرد و باید به سمت شهر هوشمند برویم.
او با اشاره به زیرساخت هایی كه منجر به شكل گیری مركز فرماندهی و كنترل ترافیك پلیس راهور تهران بزرگ شده است، اظهار داشت: بیشتر از ۱۶۰ كیلومتر فیبر نوری، ۲۸۰۰ دوربین نصب شده در معابر و … همگی زیرساخت ها و تاسیساتی دارند فراهم گشته است.
وزیر ارتباطات از پلیس خواست كه شاخص های ترافیكی پایتخت را به شكل آنلاین نمایش كرده و این آمارها را كه برای بخش های مختلف كشور قابل استفاده از در اختیار كسب و كارها خصوصاً استارت آپ ها در حوزه حمل و نقل قرار دهد.
وی ادامه داد: بعنوان مثال بررسی های پلیس نشان داده است كه امسال ترافیك در منطقه بازار رشد داشته اما در سایر معابر شاهد كاهش ترافیك بوده ایم. اگر این اطلاعات در اختیار كسب و كارها قرار بگیرد، این یك خاصیت مثبت برای نرم افزارهای داخلی ما در رقابت با نمونه های خارجی است.1397/12/21
23:40:03
5.0 / 5
4913
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
devsoft