بدون اطلاع رسانی به مشتركان؛

قیمت اینترنت TDLTE ایرانسل گران گردید

قیمت اینترنت TDLTE ایرانسل گران گردید

توسعه نرم افزار: اپراتور ایرانسل در اقدامی بدون اطلاع رسانی به مشترکان، نرخ اینترنت TDLTE خودرا افزایش داد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از مهر، قیمت بسته های اینترنت TDLTE اپراتور ایرانسل از شروع سال جدید با تغییراتی همراه شده است.آنطور که کاربران این سرویس گزارش می دهند ایرانسل در اقدامی بدون اطلاع رسانی قبلی، نرخ های جدیدی را برای بسته های اینترنت خانگی خود در نظر گرفته و برخی بسته ها را نیز حذف کرده است. این تغییرات موجب افزایش نرخ بسته ها و نیز کاهش حجم آنها شده است. به نحوی که کاربری که قبل از این بسته نامحدود با سرعت ۸ مگابیت و با مصرف منصفانه ۸۰ گیگابایت را حدود ۷۶ هزار تومان خریداری می کرد الان باید این بسته را با قیمت ۸۵ هزار تومان دریافت کند و البته مدل نامحدود آن نیز برداشته شده است.
حذف بسته های نامحدود و تغییر بسته های TDLTE ایرانسل از نظر حجم، زمان و قیمت در شبکه های اجتماعی با واکنش کاربران روبرو شده است.
کاربری در این زمینه به خبرنگار مهر، اظهار داشت: از اواخر اسفندماه با وجود آنکه بسته اینترنتم با سرعت ۸ مگابیت فعال بود و حجم مصرف آن نیز به مصرف منصفانه نرسید اما با افت کیفیت مواجه شدم و سرویس TDLTE ایرانسل عملاً اجازه دانلود نمی داد و سرعت آن به ۲۵۶ کیلوبیت می رسید. در طول تعطیلات نیز این افت کیفیت و مشکل دانلود ادامه داشت و امروز که قصد خرید مجدد بسته اینترنت را داشتم متوجه شدم که ایرانسل، بسته نامحدود را حذف کرده و نزدیکترین بسته حجمی نسبت به بسته ای که قبلاً با قیمت ۷۶ هزار تومان می خریدم را باید به قیمت ۸۵ هزار تومان و با حجم مصرف کمتر خریداری کنم. مشترک دیگری از حذف بسته های شبانه اینترنت TDLTE ایرانسل گلایه مند است و می گوید: ایرانسل در بسته های TDLTE خود بدون هیچ اطلاع رسانی دست برده است. کاربر دیگری می گوید: بسته ۳۶۵ روزه که ۳۶۰ گیگابایت حجم داشت را به قیمت ۴۹۹ هزار تومان می خریدم و الان بسته پیشنهادی این اپراتور برای یک سال ۳۰۰ گیگابایت حجم با قیمت ۵۴۰ هزار تومان است. ایرانسل هم حجم را کم کرده و هم قیمت را زیاد کرده است. کجای دنیا اینطور است؟
از سوی دیگر یک مشترک دیگر سرویس TDLTE می گوید: دوم اسفند اینترنت TDLTE را برای ۹۰ روز و ۷۰ گیگا بایت حجم با مالیات به قیمت ۱۰۳ هزار تومان خریداری نموده ام و برای تمدید مجدد آن در فروردین ماه با بسته ۶۰ گیگابایت و قیمت ۱۰۹ هزار تومان روبه رو شده ام. بنظر می رسد قیمت بسته های اینترنت بیش از ۲۰ درصد گران شده است. پیگیری خبرنگار مهر از اپراتور ایرانسل برای توضیحات درباره دلیل این افزایش قیمت بسته های اینترنت تا حالا راه به جایی نبرده و به رغم پیگیری ها این اپراتور تا این لحظه دراین زمینه توضیحاتی ارائه نداده است. به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از مهر، با گذشت چند ساعت از انتشار این گزارش، ایرانسل توضیحات خودرا در جوابیه ای در اختیار مهر قرار داد که این توضیحات در لینک زیر قابل مشاهده است: https: //www.mehrnews.com/news/5180547


منبع:

1400/01/16
00:07:46
5.0 / 5
1324
تگهای خبر: اینترنت , خرید , دانلود , شبكه
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
devsoft