آپدیت جدید آی او اس باگ های آیفون را برطرف می كند

آپدیت جدید آی او اس باگ های آیفون را برطرف می كند

توسعه نرم افزار: اپل آپدیت جدیدی برای سیستم عامل آی او اس نمایش كرده كه خاصیت های جدیدی ندارد، بلكه برخی باگ های مربوط به تماس ویدئویی فیس تایم و ارتباط بلوتوث در دستگاه هایش را برطرف می كند.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایندپندنت، اپل آپدیت iOS ۱۲.۱.۳ را برای آیفون، آی پد و هوم پاد نمایش كرده است.
این آپدیت خاصیت های جدیدی نمایش نمی كند، بلكه فقط چند باگ مهم را برطرف می كند، علاوه بر آن اختلالات مربوط به نرم افزار هایی مانند Messages و Carplay را باز برطرف می كند.
باگ های مذكور اپلیكیشن «فیس تایم» و ارتباطات بلوتوث را مبتلا می كنند.
وب سایت پشتیبانی اپل تمام آپدیت های امنیتی در iOS ۱۲.۱.۳ را منتشر نموده است. یكی از این باگ ها مربوط به اپلیكیشن تماس ویدئویی فیس تایم است. iOS ۱۲.۱.۳ باگی در فیس تایم را برطرف می كند كه به هكرها اجازه می داد از طریق دور اپلیكیشن را كنترل كنند.
وب سایت اپل در این باره می نویسد: یك حمله كننده می تواند به وسیله كد بدافزاری را در دستگاه اجرا و از طریق دور یك تماس ویدئویی برقرار كند. این باگ در آیفون های ۵S و نسخه های بعدی، در آی پد ایر و همین طور نسل ششم آی پاد تاچ باز مشاهده شده بود.
باگ مربوط به بلوتوث باز كه در iOS ۱۲.۱.۳ برطرف شده، در آیفون های ۵S و نسخه های پس از آن، آی پد ایر و نسخه های بعدی و همین طور نسل ششم آی پاد تاچ مشاهده شده بود.
به نوشته وب سایت پشتیبانی اپل، این باگ به حمله كنندگان اجازه می داد با اجرای یك كد ویروسی، دستگاه را كنترل كنند.
علاوه بر تمام این موارد آپدیت جدید چند باگ مربوط به صوت را برطرف می كند.

1397/11/04
13:27:45
5.0 / 5
5535
تگهای خبر: آیفون , نرم افزار
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
devsoft