تصمیمات نهایی وزارت ارتباطات برای حذف پیامك های مزاحم تبلیغاتی

تصمیمات نهایی وزارت ارتباطات برای حذف پیامك های مزاحم تبلیغاتی

توسعه نرم افزار: آذری جهرمی سپس انجام یك نظرسنجی، در یك رشته توییت به اعلام تصمیمات نهایی برای حذف پیامك های مزاحم تبلیغاتی پرداخت.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: علت رواج پیامك های مزاحم، عدم وجود راهكار موثر، ارزان و در دسترس برای تبلیغ مشاغل است. در مصوبه ۲۷۰ كمیسیون تنظیم مقررات، راهكاری برای تبلیغ قانونمند با رضایت مشتری و پرداخت هزینه به دریافت كننده دیده شده است. ‏این مصوبه بایستی توسط اپراتورها عملیاتی شود. همین طور در هفته آتی در جلسه ای با فعالین «بازاریابی دیجیتال» راهكارهای احداث كانالی موثر، ارزان و در دسترس برای مشاغل به جای پیامك بررسی و اجرا می گردد.
‏محمدجواد آذری جهرمی افزود: ظرف پنج روز آینده سیستم كشف تخلفات سازمان تنظیم مقررات با تنظیمات سخت گیرانه تری فعالیت خواهدنمود. برخورد با دفاتر خدماتی فروش سیم كارت های غیرقانونی و لغو مجوز آنها در دستور كار قرار گرفت.
‏وی اشاره كرد: فعلا سقف مشخصی برای ارسال روزانه مشخص شد. دو پیشنهاد وجود دارد، اول این كه بالاتر از سقف، ارسال نشود و یا این كه با تعرفه بیشتری محاسبه شود، اتخاذ تصمیم در این خصوص از لحاظ قانونی با كمیسیون تنظیم مقررات است و تا یكشنبه هفته بعد نهایی خواهد شد.
وزیر ارتباطات همین طور اعلام نمود: با عنایت به عدم اقبال عمومی مردم، گران كردن تعرفه پیامك و قیمت سیم كارت از دستور كار خارج شد. تلاش خواهیم كرد با اجرایی نمودن این تصمیم ها، بر معضل پیامك های مزاحم فائق آییم.1397/10/19
15:09:02
5.0 / 5
5069
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
devsoft