معلمان بازمانده از بسته های رایگان اینترنتی چه كنند؟

معلمان بازمانده از بسته های رایگان اینترنتی چه كنند؟

معلمان بازمانده از ثبت نام دریافت بسته های هدیه اینترنتی آموزش مجازی می توانند حالا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و فعال سازی این بسته ها از هفته آینده شروع می شود.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، مدارس و دانشگاه ها از هفته ابتدایی اسفند و ورود ویروس کرونا به ایران تعطیل شدند و با تعطیلی کلاس ها، موضوع آموزش مجازی عنوان شد. اما یکی از مهم ترین چالش های آموزش آنلاین، دسترسی دانش آموزان و دانشجویان به اینترنت عنوان شد و اینکه شرکت در کلاس های آنلاین نیازمند حجم بالایی از اینترنت است و هزینه بالایی خواهد داشت.
با ادامه دار شدن روند تعطیلی مدارس و هزینه ای که به سبب استفاده از محتوای تصویری و ویدیویی به معلمان و دانش آموزان تحمیل می شد، استفاده از شبکه شاد در همه اپراتورها رایگان شد و محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- همین طور اعلام نمود تمهیداتی برای ارائه بسته های اینترنتی رایگان برای دانش آموزان و معلمان در نظر گرفته شده است.
در این راستا اعلام گردید باتوجه به نیاز معلمان به بسته های اینترنتی بغیر از رایگان شدن شبکه شاد، بسته های سه ماهه رایگان ۲۰ گیگابایتی برای معلمان و کادر آموزشی سراسر کشور که فروردین ماه در سامانه وزارت ارتباطات ثبت نام کرده بودند، فعال می شود.
در عین حال با توجه به این که بعضی از معلمان نسبت به ثبت نام بسته های اینترنتی در فروردین ماه اقدام نکرده بودند، آذری جهرمی در اینستاگرام نوشت: سایت ictgifts.ir برای ثبت نام از معلمان بازمانده از ثبت نام دریافت بسته های هدیه اینترنتی آموزش مجازی در دسترس قرار گرفته است. مهلت ثبت نام، پنج روز و زمان فعال سازی از هفته آینده است.



1399/06/29
15:10:50
5.0 / 5
1924
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , اینترنت , سایت
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
devsoft