بررسی جدید نشان داد

ضرر یك میلیارد دلاری آژانس پستی آمریكا از حمله هكرها

ضرر یك میلیارد دلاری آژانس پستی آمریكا از حمله هكرها

توسعه نرم افزار: آژانس پست آمریكا سالها از سیستمهای فناوری اطلاعات تاریخ گذشته ای بهره برده كه این سازمان را در معرض خطر حمله هكرها و ضرر مالی بیش از یك میلیارد دلار قرار می دهد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، در یادداشتی که بازرس کل دفتر سرویس پستی ایالات متحده در ۲۷ ژوئیه ارسال کرد، توضیح داده شده که چگونه یک بازرسی دریافته است سرویس پستی آمریکا اجازه داده اپلیکیشنها در فضای تولید با لطمه پذیرهای قابل توجه فعالیت کنند که ریسک افشای اطلاعات حساس و تاثیر احتمالی آن روی کارهای کسب و کار را بالا برده است.

دفتر امنیت اطلاعات سازمانی سرویس پستی آمریکا، حفره های امنیتی در این سیستم را فاجعه آمیز خوانده است. هکرها به سیستمهای این آژانس نفوذ نکرده اند اما حفره های امنیتی در اپلیکیشنها می تواند دسترسی به اطلاعات حساس را برای آنها فراهم آورد.

در این بررسی از سرویس پستی آمریکا خواسته شده است به لطمه پذیرهای موجود در اپلیکیشنها رسیدگی و نسبت به رفع آنها اقدام نماید. سخنگوی این آژانس در ایمیلی به بیزنس اینسایدر اعلام نمود لطمه پذیریهای شناسایی شده در این گزارش کشف، بررسی و مورد رسیدگی قرار گرفته اند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، سرویس پستی آمریکا بتازگی و با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مورد توجه قرار گرفته است برای اینکه احیانا نقش مهمتری در این پروسه ایفا خواهدنمود. باتوجه به شیوع کووید ۱۹، انتظار می رود این آژانس مسئول جمع آوری رایهایی شود که ارسال می شوند.

منبع:

1399/06/24
13:54:51
5.0 / 5
2027
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
devsoft