برگزاری رویداد آنلاین معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات

برگزاری رویداد آنلاین معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات

هم زمان با برگزاری رویداد «معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات»، ۲۲ شركت دانش بنیان برای مشاركت در پروژه های تحقیق و توسعه همراه اول در حوزه امنیت فناوری اطلاعات اعلام آمادگی كردند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، بنابراعلام همراه اول، رویداد آنلاین معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات (افتا) روز یکشنبه ۱۶ شهریورماه با همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و با مشارکت همراه اول برگزار گردید.
در این رویداد که با حضور حدود ۲۵۰ شرکت فعال حوزه امنیت فناوری اطلاعات و نمایندگانی از بخش های حاکمیتی، دولتی و خصوصی برگزار شد، سیاوش بیات سرمدی معاون هوشمندسازی و راهکارهای دیجیتال و علیرضا نوروزی مشاور رئیس مرکز تحقیق و توسعه اپراتور اول به عرضه مساله های فناورانه همراه اول پرداختند.
ابزار تشخیص تهدیدات داخلی، تشخیص زودهنگام رخدادهای امنیتی از راه شبکه های اجتماعی، قابلیت تحلیل امنیتی آگاه از کسب‎ و کار و سامانه مدیریت چرخه عمر برنامه کاربردی با تمرکز بر جنبه های امنیتی بعنوان بعضی از مساله های فناورانه شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام گردید.
شرکت کنندگان در این رویداد سه روزه بعد از استماع عرضه نمایندگان اپراتور اول تلفن همراه، نسبت به تحلیل وضعیت و مساله های اعلام شده، جمع بندی های لازم را انجام داده و در انتها ۲۲ شرکت فعال در این عرصه، نسبت به همکاری با همراه اول رسما اعلام آمادگی کردند.
این رویداد مجازی که به منظور شبکه سازی و بهره مندی از توان شرکت های دانش بنیان برای رفع چالش های حوزه امنیت فناوری اطلاعات در حال برگزاری است، علاوه بر تحلیل جایگاه امنیت در اپراتورها، به بررسی امنیت در بانک ها، فضای مجازی، شبکه های کنترل صنعتی و بلاکچین را هم خواهد پرداخت.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/06/18
13:41:52
5.0 / 5
1923
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
devsoft