سیر صعودی استقبال كاربران آیفون از iOS ۱۲

سیر صعودی استقبال كاربران آیفون از iOS ۱۲

به گزارش توسعه نرم افزار ۷۸ درصد از كاربران گوشیهای آیفون و تبلت های آی پد نسخه جدید سیستم عامل iOS ۱۲ را بر روی دستگاههای خود نصب و بهره برده اند.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، با وجود میزان محبوبیت و توزیع نسخه های مختلف سیستم عامل اندروید كه به صورت روتین توسط خود گوگل عرضه و منتشر می شود، موسسات تحقیقاتی مختلفی همواره به انتشار آمارهای مربوط به توزیع نسخه های سیستم عامل iOS می پردازند كه توسط اپل هم به تایید می رسد.

اپل چند ماه پیش بود كه نسخه به روزرسانی شده و جدید سیستم عامل موبایلی خود یعنی iOS ۱۲ را به صورت عمومی و برای همه كاربران عرضه نمود تا بدین وسیله كاربران گوشیهای آیفون و تبلت های آی پد بتوانند با نصب و دریافت جدیدترین نسخه عرضه شده توسط اپل، از قابلیت های جدید آن هم بهره مند شده و به افزایش سرعت دستگاه خود هم كمك كنند.

بسیاری از نسخه های جدید سیستم عامل های موبایل در ابتدای انتشار عمومی چندان از استقبال كاربران برخوردار نمی شوند و معمولا چند ماه طول می كشد تا توسط كاربران گوشیهای هوشمند به صورت وسیع و گسترده مورد استقبال قرار گرفته و نصب شوند.

اما تازه ترین آمارهای انتشار یافته از توزیع و محبوبیت نسخه های iOS نشان داده است كه نسخه جدید آی اواس ۱۲ ( iOS ۱۲ ) بر روی بالغ بر ۷۸ درصد از دستگاه های اپل یعنی گوشیهای آیفون و تبلت های آیپد نصب و دریافت شده است كه این خود نشان دهنده میزان موفقیت بالای این نسخه از سیستم عامل توسعه داده شده توسط اپل است.

در این گزارش های انتشار یافته كه در وب سایت phonearena آمده است، همینطور سهم نسخه iOS ۱۱ از گوشیهای آیفون ۱۷ درصد و نسخه های قبلی هم ۵ درصد اعلام شده است.
1397/10/14
15:02:32
5.0 / 5
4402
تگهای خبر: آیفون , توسعه , گوگل
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
devsoft