رئیس گوگل خواهان برابری نژادی در امریكا شد

رئیس گوگل خواهان برابری نژادی در امریكا شد

به گزارش توسعه نرم افزار ساندار پیچای رئیس هندی تبار گوگل سرانجام به اعتراض های گسترده مردمی در آمریكا واكنش نشان داد و خواهان برابری نژادی در این كشور شد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از اسین ایج، پس از گذشت نزدیک به یک هفته از تظاهرات گسترده مردمی در آمریکا در واکنش به رفتار خشونت بار پلیس بر ضد رنگین پوستان، رئیس گوگل اعلام نمود این شرکت تصمیم گرفته از برابری نژادی در ایالات متحده حمایت کند و با جامعه سیاه پوستان اظهار همبستگی کند.
وی اضافه کرد: یاد و خاطره جرج فلوید کارگر ۴۶ ساله آفریقایی – آمریکایی که توسط یک پلیس نژادپرست خفه شد، به شیوه های مختلف در صفحات اصلی گوگل و یوتیوب در آمریکا زنده نگهداشته خواهد شد.
پیچای در حساب توئیتر خود در این حوزه نوشته است: ما در گوگل و یوتیوب با جامعه سیاه پوستان اظهار همدردی خواهیم کرد و یاد افرادی مانند جرج فلوید، برونا تیلور، احمد آربری و دیگرانی که صدایی در جامعه ندارند را گرامی می داریم.
وی افزود: برای کسانی که احساس غم و اندوه، عصبانیت، غم و ترس می کنند؛ شما تنها نیستید. ما در پشتیبانی از برابری نژادی و همه کسانی که آنرا جست جو می کنند به پا خاسته ایم.

1399/03/14
14:54:39
5.0 / 5
2944
تگهای خبر: آمریكا , شركت , گوگل
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
devsoft