چگونه فایل PDF را به PowerPoint تبدیل كنیم؟

چگونه فایل PDF را به PowerPoint تبدیل كنیم؟

توسعه نرم افزار: این گزارش نحوه تبدیل فایلهای مختلف با فرمت PDF به PowerPoint را به كاربران كامپیوتر آموزش می دهد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که چگونه یک فایل با فرمت پی دی اف (PDF) را در محیط ویندوز به فایلی با فرمت پاورپوینت ( PowerPoint) تبدیل کنیم؛ بدین سبب این گزارش به شما آموزش می دهد که چگونه این کار را انجام دهید.
همانطور که از فرمت های مختلف فایل های مربوطه آگاهی و اطلاع دارید، فایل هایی که با فرمت PDF ساخته و ذخیره سازی شده اند، به خیلی از قابلیت ها نظیر ویرایش، حذف و دسترسی به محتوای آنها مجهز نیستند که این امر برای خیلی از کاربرانی که با محتوای آن کار داشته و می خواهند به ویرایش آن بپردازند، بسیار سخت، دشوار و آزاردهنده خواهد بود و ادامه کار را برای آنها ناممکن می کند. بدین سبب لازم است که در خیلی از مواقع، این فایل ها را با بهره گیری از ترفند، وب سایت و نرم افزارهای مختلفی تبدیل نموده و به کارهای موردنظر خود بپردازند.
همین طور خیلی از دانشجویان و کارمندان برای ارائه های کلاسی یا شغلی خود در دانشگاه و محل کار نیاز دارند که فایل های با فرمت پی دی اف را تبدیل به پاورپوینت کنند.
برای این کار تنها کافیست مراحل زیر را به ترتیب و با دقت انجام دهید:
۱. فایل مورد نظر را با بهره گیری از نرم افزار ادوبی آکروبات باز کنید
۲. در پنل سمت راست، بر روی ابزار Export PDF کلیک کنید
۳. در این قسمت گزینه Microsoft PowerPoint را انتخاب کنید
۴. حالا بر روی گزینه Export کلیک کنید
۵. بعنوان آخرین مرحله، برای حفظ و نگهداری فایل جدید بر روی Save as new file کلیک کنید تا در پوشه های شخصی کامپیوتر شما ذخیره سازی شود.
منبع:

1399/03/03
22:02:56
5.0 / 5
2984
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
devsoft