تلگرام تسلیم آمریكا شد

تلگرام تسلیم آمریكا شد

توسعه نرم افزار: مدیرعامل اپلیكیشن تلگرام اخیرا از لغو پروژه بلاك چین و عرضه رمز ارز اختصاصی خود آگاهی داده است.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، پاول دوروف، موسس و مدیرعامل اپلیکیشن پیام رسان تلگرام اخیرا اعلام نموده که پروژه بلاکچین و معرفی و عرضه رمز ارز اختصاصی خودرا تحت تاثیر و فشار مقامات آمریکایی لغو خواهدنمود.
طبق اخبار و گزارش های پیشین، شبکه باز تلگرام (Telegram Open Network) که بطور مخفف TON نامیده می شد قرار بود بستری برای کاربران اپلیکیشن تلگرام فراهم آورد تا بدون ارتباط با سرورهای خود فعال بماند و به کاربران رمز ارز های مختلف همچون بیت کوین امکان فعالیت دهد.
اپلیکیشن تلگرام که اخیراً به یک رکورد جدید در تعداد کاربران دست یافته بود و بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه را برای خود به ثبت رسانده بود، حالا بنظر می رسد که بعد از مدت ها درگیری و اختلاف با کمیته امنیت مبادلات ایالات متحده آمریکا، تسلیم شده و اعلام نموده که پروژه پلت فرم بلاک چین و رمز ارز اختصاصی خود تحت عنوان گرام را لغو و از آن چشم پوشی کرده است.
این خبر برای خیلی از علاقمندان به پلت فرم بلاک چین تلگرام که قرار بود تا آوریل ۲۰۲۱ میلادی عرضه شده و در اختیار کاربران قرار بگیرد، خبر بسیار غافلگیر کننده و ناخوشایندی بود و خیلی از سرمایه گذاران را ناامید کرد.
تلگرام برای اولین بار ایده عرضه رمز اختصاصی و توسعه پلت فرم بلاکچین TON خودرا در سال ۲۰۱۷ میلادی عنوان نمود و در خیلی از سرمایه گذاران خود چشم انداز روشنی را در این خصوص ارائه داد.
منبع:

1399/02/24
15:56:33
5.0 / 5
2916
تگهای خبر: آمریكا , تلگرام , توسعه , شبكه
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
devsoft