اپلیكیشن های ویدیوكنفرانس ركورد زدند

اپلیكیشن های ویدیوكنفرانس ركورد زدند

به گزارش توسعه نرم افزار اپلیكیشن های ویدیو كنفرانس تنها در عرض مدت یك هفته در ماه گذشته میلادی ركورد ۶۲ میلیون دانلود را شكست.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، آمار و گزارش های انتشار یافته از جانب موسسه تحقیقاتی App Annie از آن حکایت می کند که تعداد دفعات دانلود اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس تنها در عرض یک هفته در ماه گذشته میلادی از مرز ۶۲ میلیون بار عبور کرده است.
همزمان با شروع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا، اعلام قرنطینه، خانه نشینی و دورکاری بالغ بر نصف جمعیت جهان، خیلی از کاربران به سمت و سوی دانلود نصب و استفاده از اپلیکیشن های جدید، پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی روی آورده اند که در این میان به نظر می آید سرویسهای عرضه دهنده تماسهای ویدیویی گروهی معروف به پلت فرم های ویدئو کنفرانس نسبت به سایر اپلیکیشن های موجود در فروشگاههای اینترنتی از استقبال بسیار بیشتری از جانب کاربران برخوردار بودند.
طبق گزارش وبسایت techcrunch، همچون محبوب ترین اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس که در مدت زمان قرنطینه ناشی از بحران کرونا می توان به مایکروسافت تیمز، اسکایپ، هاوس پارتی، زوم و گوگل هنگ اوت میت اشاره نمود.
بر مبنای آمارهای انتشار یافته از جانب کارشناسان فعال در موسسه تحقیقاتی حسگر تاور، تعداد دفعات دانلود اپلیکیشن زوم در هفته سوم مارس نسبت به سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی در ایالات متحده آمریکا ۱۴ برابر بیشتر بوده است.
به صورت کلی تعداد دفعات دانلود اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس در این بازه زمانی در ایالات متحده آمریکا، انگلستان و کشورهای اروپایی با رشد قابل توجهی روبرو شده است.
نمودار زیر میزان دانلود و استقبال کاربران در کشورهای مختلف نظیر ایالات متحده آمریکا، انگلستان، فرانسه و آلمان را نشان می دهد:

1399/02/10
23:25:23
5.0 / 5
3172
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
devsoft