مدیر مالی توئیتر اعلام كرد:

ضربه سهمگین كرونا به درآمدهای توئیتر

ضربه سهمگین كرونا به درآمدهای توئیتر

توسعه نرم افزار: توئیتر اعلام نمود كه شیوع ویروس كرونا به درآمدهای این شركت در سه ماهه اول سال 2020 و به خصوص درآمدهای تبلیغاتی آن لطمه جدی خواهد زد.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از سی ان بی سی، توئیتر پیش بینی كرده بود كه در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ بتواند بین ۸۲۵ تا ۸۸۵ میلیون دلار درآمد كسب كند كه بخش عمده آن از تبلیغات باشد اما حالا مشخص شده كه این هدف بطور قطع محقق نمی گردد.
ند سگال مدیر امور مالی توئیتر تصریح كرده كه ویروس كرونا بر روی درآمدهای تبلیغاتی توئیتر در سراسر جهان تأثیر منفی گذاشته و این تأثیر به خصوص در چند هفته اخیر كه سرعت شیوع این ویروس افزایش یافته چشمگیرتر بوده است.
آمار توئیتر نشان میدهد مراجعه كاربران به این شبكه اجتماعی به خصوص برای كسب اطلاعات در مورد آخرین تحولات مربوط به ویروس كرونا كاهش نیافته است، اما این مراجعه منجر به كسب درآمد تبلیغاتی توسط توئیتر نمی گردد. ارزش سهام شركت توئیتر هم در روز گذشته بیش از دو درصد كاهش یافته است.
توئیتر تنها شركت فناوری نیست كه نگران كاهش درآمدهای خود است. قبل از این مایكروسافت، پی پال و اپل نیز اعلام نموده بودند كه كرونا درآمدهای آنها را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ نسبت به زمان مشابه سال قبل كاهش خواهد داد.


منبع:

1399/01/06
21:19:49
5.0 / 5
3794
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
devsoft