كرونا برگزاری آنلاین Google I

كرونا برگزاری آنلاین Google I

به گزارش توسعه نرم افزار بزرگترین رویداد توسعه دهندگان گوگل ۲۰۲۰ كه قرار بود تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا به صورت آنلاین برگزار شود، به صورت كامل لغو شد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، چندی قبل با شیوع گسترده ویروس كرونا، سخنگوی شركت گوگل با انتشار اطلاعیه ای جدید اعلام نمود كه این غول تكنولوژی تصمیم گرفته است كنفرانس سالانه توسعه دهندگان اختصاصی خود معروف به Google I/O را كه قرار بود در تاریخ ۱۲ تا ۱۴ ماه مه سالجاری میلادی برگزار شود، آنرا به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار كند.
اما حالا اخبار انتشار یافته در وبسایت gsmarena نشان داده است كه گوگل می خواهد برگزاری بزرگترین رویداد اختصاصی خویش را به صورت كامل لغو اعلام نموده و از برگزاری آنلاین و غیرحضوری آن هم منصرف شود.
گوگل همواره در جریان برگزاری كنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود معروف به Google I/O از جدید ترین نوآوری ها و دستاوردهای نرم افزاری، سرویسهای جدید و بهبود در بعضی سخت افزارهای اختصاصی گوگل همچون دستیار صوتی هوشمند گوگل اسیستنت و همینطور سیستم عامل اندروید و نسخه جدید آن سخن گفته و رونمایی می نماید.
از دیگر مباحثی كه بر اهمیت این كنفرانس سالانه می افزاید رونمایی و معرفی قابلیت ها و امكانات جدیدی كه به نسخه بعدی سیستم عامل اندروید اضافه خواهد شد.
حالا به نظر می آید با لغو كامل این رویداد بزرگ گوگل از رونمایی های خود هم صرف نظر كرده است و هنوز هم مشخص نیست كه از محصولات و فناوری های نوین خود در چه زمانی پرده برداری خواهد نمود.1399/01/05
23:39:33
5.0 / 5
3769
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
devsoft