كدام غول های تكنولوژی در كنگره جهانی موبایل شركت نمی كنند؟!

كدام غول های تكنولوژی در كنگره جهانی موبایل شركت نمی كنند؟!

توسعه نرم افزار: در ایام اخیر خیلی از شركت های تكنولوژی اعلام نموده اند كه تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس كرونا، قصد ندارند كه كنگره جهانی موبایل حضور پیدا كنند.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، هم زمان با شیوع گسترده ویروس خطرناك و كشنده كرونا در چین و بسیاری دیگر از نقاط جهان، سازمان بهداشت جهانی نیز با بیان وضعیت اضطراری در جهان از تمامی كشورها درخواست نمود كه به مقابله با شیوع و انتشار بیشتر این ویروس بپردازند و از شهروندان خود بخواهند كه از هر گونه سفر غیرضروری به مناطق مختلف بویژه شرق آسیا و چین اجتناب كنند.
طبق گزارش وب سایت اندروید پلیس، كنگره جهانی موبایل MWC 2020 بعنوان یكی از بزرگترین رویدادهای حوزه فناوری، هر ساله در شهر بارسلون اسپانیا برگزار می گردد و میزبان خیل عظیمی از بازدیدكنندگان، شركت های تولیدكننده موبایل، اپراتورهای مخابراتی و سایر غول های تكنولوژی است تا از جدیدترین نوآوری و فناوری های بكاررفته در محصولات خود رونمایی كنند و بدین ترتیب نظر و توجه علاقمندان به تكنولوژی و موبایل را به سمت و سوی خود جلب كنند.
در ایام گذشته، گزارش های مختلفی از انصراف برخی از شركت های مختلف از حضور و شركت در این رویداد بزرگ خبر دادند.
این گزارش لیست كامل و جامعی از شركت ای تكنولوژی را كه تابحال انصراف خود از شركت در كنگره جهانی موبایل 2020 بارسلون را اعلام نموده اند، عرضه كرده است:
آمازون اریكسون فیس بوك اینتل AT&T ال جی مدیاتك انویدیا سونی اسپرینت ویوو لیست زیر همین طور نشان دهنده شركت هایی است كه اعلام نموده اند حضور خودرا در جریان برگزاری كنگره جهانی موبایل 2020 با اتخاذ تصمیمات و اقدامات بهداشتی و پیشگیرانه محدودسازی خواهند كرد:
سامسونگ شیائومی تی سی ال زد تی ای به عقیده خیلی از كارشناسان و مفسرین فعال در حوزه فناوری، به نظر می آید كه با انصراف تعداد زیادی از شركت های تكنولوژی، برگزاری این نمایشگاه كه بدون شك یكی از بزرگترین رویدادهای این عرصه به حساب می آید، تا حد زیادی تحت الشعاع قرار گرفته است و نسبت به سال های گذشته رونق بسیار كمتری خواهد داشت.
نكته ای كه تابحال سبب نگرانی شركت های مختلف شده است، حضور شركت های چینی در این رویداد جهانی است. همین مورد باعث شده است تا برخی از بازگشت كنندگان و شركت كنندگان از شركت و حضور در كنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ انصراف دهند و دلیل آنرا نیز خطرات مربوط به حفظ بهداشت عمومی در ارتباط با ویروس كرونا معرفی كنند.
ویروس خطرناك كرونا كه شیوع گسترده آن از اوایل ماه ژانویه سال جاری میلادی رسانه ای شد، تابحال جان بالغ بر یك هزار و صد نفر را در چین گرفته و بیشتر از ۴۰ هزار نفر در كشورهای جهان را مبتلا كرده است. هنوز منشا این ویروس خطرناك شناخته نشده ولی تاثیرات و تبعات منفی بسیار گسترده ای بر اقتصاد چین و سایر كشورهای جهان داشته است.
این رویداد در تاریخ ۲۴ تا ۲۷ فوریه سال ۲۰۲۰ در شهر بارسلون اسپانیا برگزار می گردد.
منبع:

1398/11/24
01:42:38
5.0 / 5
5313
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
devsoft