دبیر ستاد برگزاری مراسم روز فناوری فضایی ارائه شد

دبیر ستاد برگزاری مراسم روز فناوری فضایی ارائه شد

به گزارش توسعه نرم افزار با حكم رئیس سازمان فضایی ایران، دكتر سعید قربانی، مدیركل دفتر ریاست، روابط عمومی و دبیرخانه شورایعالی فضایی به سمت دبیر ستاد برگزاری مراسم روز فناوری فضایی انتخاب شد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، در حكم دكتر مرتضی براری، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خطاب به دكتر سعید قربانی آمده است: «با عنایت به اهمیت برگزاری هر چه باشكوه تر مراسم روز فناوری فضایی، انتظار می رود با بهره گیری از توان تمام متخصصان، كارشناسان و كاركنان سازمان و همینطور استفاده از تمام ظرفیت های حوزه فضایی كشور شامل بخش خصوصی و دولتی، برای برگزاری برنامه های متنوع علمی و ترویجی متناسب با این رویداد در سراسر كشور برنامه ریزی و هماهنگی لازم صورت گیرد.

امید است با اتكال به خداوند سبحان، بهره گیری از توان علمی و عملی، خلاقیت و نوآوری و مشاركت و همدلی خانواده بزرگ فضایی كشور، در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.

از درگاه خداوند منان، توفیق روز افزون شما را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسألت می نمایم».

بر طبق این گزارش، روز ملی فناوری فضایی روزی است كه در آن ایران با پرتاب موفقیت آمیز ماهواره "امید" در روز ۱۴ بهمن سال ۱۳۸۷، به جمع كشورهای دارای توانایی پرتاب ماهواره پیوست.1398/10/28
14:33:13
5.0 / 5
4376
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
devsoft