با حضور معاون وزیر ارتباطات؛

وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در 8 استان بررسی گردید

وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در 8 استان بررسی گردید

توسعه نرم افزار: جلسه بررسی وضعیت پروژه های مجتمع های فناوری اطلاعات و ارتباطات در 8 استان كشور كه از آبان ماه سال 97 وارد فاز عملیاتی شدند و تا آذرماه سال جاری ادامه یافت، اجرا شد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از وزارت ارتباطات، جلسه گزارش پیشرفت پروژه های ICT با حضور فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و حسین بنازاده مشاور و مدیر پروژه های ICT و تعدادی از مشاوران پروژه ها در محل وزارت ارتباطات انجام شد.

در این نشست، معارفی پس از ارائه گزارش وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در ۸ استان كشور، با اشاره به وضعیت بازار و شرایط اقتصادی كشور، اظهار داشت: باتوجه به این شرایط، اولویت ما عدم توقف پروژه ها بود و تمام تلاش خودرا برای این منظور انجام دادیم و پروژه ها پیشرفت خوبی داشته است. وی بر ضرورت استفاده از تمام ظرفیت ها برای انجام و تكمیل پروژه های مجتمع های ICT در استانها، اضافه كرد: برای ادامه و تكمیل پروژه ها از ظرفیت مدیران استانی استفاده كردیم. معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات از مشاورین و دست اندركاران پروژه های مجتمع های ICT استانها خواست در این پروژه ها به موضوع صرفه جویی در مصرف آب و مدیریت سبز توجه داشته باشند و برنامه هایی برای این منظور در نظر بگیرند. در این نشست گزارشی از وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در ۸ استان كشور از آبان ماه سال ۹۷ تا آذرماه سال جاری ارائه شد و در بخش دیگری از این جلسه مشاورین پروژه های ICT سوالات خود درباره برگزاری مناقصات و انجام قراردادها را با كارشناس حقوقی سازمان برنامه و بودجه كشور مطرح نمودند.


منبع:

1398/10/24
19:06:27
5.0 / 5
4487
تگهای خبر: بازار , برنامه , توسعه , حقوق
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
devsoft