طبق تفاهم نامه جدید

تولیدكنندگان داخلی تجهیزات مخابرات را تامین می كنند

تولیدكنندگان داخلی تجهیزات مخابرات را تامین می كنند

توسعه نرم افزار: شركت مخابرات ایران در ادامه پشتیبانی از تولیدكنندگان داخلی در صنعت برق، الكترونیك و مخابرات برای تامین تجهیزات مورد نیاز این شركت، با تولیدكنندگان داخلی تفاهم نامه همكاری و تامین تجهیزات امضا كرد.


به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، در دومین مراسم امضای قراردادها و تفاهم نامه های میز ساخت داخل در صنعت مخابرات كه همزمان با نمایشگاه تله كام پلاس برگزار شد، شركت مخابرات ایران با عقد ۹ قرارداد و تفاهم نامه تامین تجهیزات مورد نیاز این شركت را با تولیدكنندگان ایرانی به منظور پشتیبانی از تولید ملی به امضا رساند.
این قراردادها و تفاهم نامه ها در زمینه های تجهیزات كابل های نوری، انتقال، سیستم های نرم افزاری بیلینگ، NGN، WDM، ماژول ها و مودم و... با هدف كاهش ارزبری در امتداد پشتیبانی از تولیدات و تولیدكنندگان داخلی با شركت های شهید قندی، شركت خدماتی مخابراتی ارگ جدی، مجتمع كابل رفسنجان، بهینه پردازش و... منعقد شد.
شركت مخابرات ایران در اولین دوره برگزاری «میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق، الكترونیك و مخابرات نیز قراردادها و تفاهم نامه های خرید با شركت داخلی به امضا رساند كه كاهش ارزبری را به ارمغان آورده بود.
امسال همكاریهای مفیدی بین شركت های مخابراتی و تولیدكنندگان داخلی صورت گرفته و پشتیبانی از تولید ملی از اولویت های كار این شركت ها قرار دارد.1398/10/01
10:59:05
5.0 / 5
4346
تگهای خبر: تخصص , خدمات , خرید , سیستم
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
devsoft