شروع تحویل پهپادی بسته های مشتریان آمازون

شروع تحویل پهپادی بسته های مشتریان آمازون

توسعه نرم افزار: فروشگاه اینترنتی آمازون تحویل پهپادی به مشتریان را شروع می کند و لاکفورد کالیفرنیا یکی از اولین شهرهای کوچکی خواهد بود که امسال از این خدمات بهره مند می شود.به گزارش توسعه نرم افزار به نقل از ایسنا، بعد از چندین برنامه آزمایشی ویژه از شرکت هایی مانند وال مارت، یونایتد پارسل سرویس و فدکس کورپ، برای اولین بارخواهد بود که آمازون سفارش های عمومی را با پهپاد تحویل می دهد.

این فروشنده آنلاین اعلام نموده که با سازمان هواپیمایی فدرال و مقامات شهر برای دریافت مجوزهای مربوط همکاری می کند.

این پهپادها قادرند بالاتر از خط دید پرواز کنند و به نحوی برنامه ریزی خواهند شد تا بسته های سفارش را به درب منزل مشتریان در لاکفورد که شهری با حدود ۴۰۰۰ نفر جمعیت است، برسانند.

آمازون آزمایش پهپادهای تحویل کالا را در سال ۲۰۱۳ با هدف رساندن سفارش های مشتریان به درب خانه شان در مدت ۳۰ دقیقه یا کمتر شروع کرد و در اوت سال ۲۰۱۹ از سازمان هواپیمایی فدرال آمریکا درخواست نمود با این طرح موافقت کند و در درخواست خود اعلام نمود تحویل کالا با بهره گیری از پهپاد در مناطق دارای فشردگی جمعیت اندک انجام خواهد گرفت و وزن بسته ها پنج پوند یا کمتر (اندکی بیش از دو کیلوگرم) خواهد بود. این شرکت در سال ۲۰۱۹ از پهپاد تحویل کالای برقی جدیدی رونمایی نمود که قادر می باشد حداکثر ۱۵ مایل پرواز کرده و بسته هایی با وزن کمتر از پنج پوند را در مدت نیم ساعت به دست مشتریان برساند.

بر اساس گزارش رویترز، آمازون اولین تحویل به مشتری با پهپاد را در سال ۲۰۱۶ در انگلیس انجام داد و از برنامه خود برای تحویل بسته های مشتریان با پهپاد در سال های آتی صحبت کرد.

منبع:

1401/03/25
09:29:44
5.0 / 5
271
مطلب توسعه نرم افزار را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در DevSoft
نظرات بینندگان DevSoft در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
devsoft